Ana Sayfa Erkek Bayan Profiller Şehirler
En iyi üyeler neye göre belirleniyor?
- En iyi üyeler profil sahibi üyemizin son online olma zamanı, online toplam süresi, site puanı ve üyelik derecesine göre belirlenmektedir.
Site puanı nedir?
- Site puanı site genelinde göstermiş olduğunuz aktivitelere göre edindiğiniz aktiflik puanlarıdır. Bu puanlar; pozitif ya da negatif ilan değerlendirerek, favori ekleyerek ya da favori eklenerek, yorum yaparak ve yine yorumları pozitif ya da negatif değerlendirerek edindiğiniz puanlardır.
Üyelik derecesi nedir?
- Üyelik dereceleri de site puanlarına bağlı olarak belli sınırları aşmanız durumunda profil isminizin yanında size ait verilen rozetlerdir. Bu rozetler ve site puanları bütünü sitede karşılaştığınız profillerin yeni mi ya da eski mi be kadar beğeni almış gibi ön değerlendiremeleri kendiniz yapabilmeniz adına düzenlenmiştir. Bu sayede sıfır puanlı bir profil ile yüksek puanlı bir profilin site genelinde ne kadar doğru paylaşımlar ve yorumlar yaptığını değerlendirmeniz kolaylaşmaktadır.
Şikayet - Bayrak uygulaması nedir?
- Bu butonlar ilan beğeni satılarında olmakla beraber çok absürt ancak kurallara uygunlua çok yakın ilanların sizin değerlendirmenize bırakılmasının bir halidir. Örneğin aşırı ineleyici, rahatsız edici ancak site kurallarına ve genel topum kuralları ile yasal çerçevelerde bir içeriği bu buton aracılığı ile değerlendirebilirsiniz. Bin (1000) bayrak alan ilan otomatikman yayından kaldırılır. Bu da site denetiminde şikayet formuna ek olarak sizin denetimdeki diğer haklarınızdandır.
DİKKAT!
Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
Hiç kimseye para göndermeyin!
Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!