Ana Sayfa Erkek Bayan Profiller Şehirler
Arkadaşlık İlan Sitesi genel olarak bir arkadaşlık sitelerinden faklı sosyal etkileşimin ve üye söz hakkının maximum seviyede tutulmaya çalıştığı bir sosyal ilan paylaşımı platformudur. Üyelik formu doldurmak istemeyen ziyaretçilerimiz de site kuralları dahilinde kolaylıkla ilanlarını oluşturabilirler (profil oluşturamazlar, üyelere özel mesaj gönderemezler ya da üyelerin duvarlarına notlar bırakamazlar) ya da üye olarak site işlevlerinden sınırsız bir şekilde faydalanabilirler.
Sitemizde herhangi bir işlem ya da uygulama için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Arkadaşlık İlan Sitesi tamamen ücretsiz bir platformdur. Üyelik dereceleri site puanı sistemi dahilinde online olma süreleriniz de eklenerek otomatik olarak derecelendirilir. Bu istatistikleri profil sayfanızdan da kolaylıkla takip edebilirsiniz.
Kayıt ve diğer işlem formlarınız SSL (güvenli bağlantı) metodu ile şifrelenerek işlem görür. İletişim (mail, telefon ya da açık adres) gibi bilgiler ziyaretçilere ve diğer üyelere açık bir şekilde paylaşılamaz. Sisteme kayıtlı bilgileriniz üçüncü taraf ile paylaşılmaz. BTK güncel yasaklı kelimeleri listesi (04/05/2007 tarih ve 5651 sayılı kanun ile belirlenen site içeriği ve domainlerde kullanımı yasaklanan kelimeler) kelime filtremiz tarafından tanınmakta ve gösterimi otomatik olarak engellenmektedir. Malesef ki bazı farklı yazım metodları bu listede yer almadığından bu metodlar denendiğinde liste güncellenerek filtrenin sağlıklı bir şekilde çalışması hem yasal açıdan hem de üyelerimizin huzuru açısından sürdürülmektedir.
Sitemiz bir içerik barındırıcısı olarak yasal yükümlülüklerini üyelerine hatırlatmak ve bilgilendirmek durumundadır. Bu nedenle ; "İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet verensitemizde; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur." notunu bir çok içerik ekleme ve üye olma formunda sizlere sunmaktayız. Lütfen paylaşımlarınız ile bağlı olduğunuzu ve bu paylaşımlar ile yasal yükümlülükleriniz olduğunu unutmadan paylaşımlarınızı yapınız. Aksi halde, yasal süreçlerde sitemiz kanuni her türlü uygulamada bilgilerinizi yasal organlar ile paylaşabilmektedir.
Arkadaşlık ilanları ile kolayca ve ücretsiz olarak dilerseniz üye olarak ya da dilerseniz üye olmaksızın arkadaşlık ilanları bırakabilir mevcut ilanlara yorumlar yazabilirsiniz. Ayrıca yine kolayca ve ücretsiz olarak üye olarak Arkadaşlık İlanları sitesinin tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Bu özellikleri sıralamak gerekirse;

Ziyaretçi Özellikleri:

Üye olmadan ilan bırakabilir
Üye olmadan ilanları yorumlayabilir
Üye olmadan profilleri görüntüleyebilir
Üye olmadan ilanları görüntüleyebilir
Üye olmadan arama yapabilir
Üye olmadan kategorileri görüntüleyebilir
özetle üye olmadan tüm site içeriklerini özel mesajlar dışında görüntüleyebilirsiniz.

Üye Özellikleri:

Tüm ziyaretçi özelliklerine sahiptir
Özel mesaj gönderip alabilir (sayı kısıtlaması olmaksızın)
Profil sahibi tarafından izin verilen tüm duvarlara ve kendi profil duvarına mesajlar bırakabilir İlanları favorilerine ekleyebilir
İlanları şikayet et butonu ile değerlendirebilir (1000 şikayet puanı olan ilanlar otomatik olarak yayından kaldırılır)
İlanları Like (beğen) ya da DisLike (beğenme) özelliği ile değerlendirebilir
Tüm ilanları, değerlendirmeleri, aldığı yorumlar ve değerlendirmeler ile profil puanı toplar
Topladığı profil puanları ile site üyelik derecesini etkiliğine göre belirler. Yani üye dereceleri de ücretsiz olup dereceleri edinmek site geneli etkinliğinize ve bu etkinliklerden aldığınız olumlu beğeniler ile sağlanır.
Profil resmi ekleyebilir ve profil bilgileri ile kendi profil sayfasını oluşturabilir
özetle ücretsiz ve kolayca üye olarak arkadaşlık sitesi tüm içeriklerine erişim olanakları dışında yine ücretsiz olarak tüm işlevlerinden faydalanabilirsiniz.

Genel Arkadaşlık Sitelerinden Farklı Nedir

Denetim Sizin Elinizde

Beğenilmeyen ilanları yukarıdaki özellikler kısmında da değindiğimiz gibi 1000 şikayet puanı doldurarak yayından kaldırmak sizin elinizde. Diğer yandan ücretli arkadaşlık sitelerinde sunulan ücretli üyelik derecelerini kendi aktiviteleriniz ve aldığınız olumlu puanlar ile artırmak yine sizin elinizde.

Tamamen Ücretsiz Eşsiz Özellikler

Arkadaşlık İlanları sitesi tüm özellikleri ile bir çok ücretli arkadaşlık sitesi ve arkadaşlık ilan sitesi özelliklerinden fazlasını barındırır. Bu özellikler tamamen ücretsizdir.

Aktif Kelime Filtresi

İlan, özel mesaj, duvar yazıları ve tabi yorumlar kısmında aktif olarak kelime filtresi otomatik olarak uygulanmaktadır. Bu siz henüz rahatsız olmadan denetim esnasına kadar beklememenizi sağlayarak çok daha seviyeli bir arkadaşlık sosyal paylaşım platformunda vakit geçirmenizi sağlar. Filtrelenen içerikler BTK tarafından yayınlanan sakıncalı kelimeler listesine ek olarak sizlerden gelen şikayetler kapsamında sürekli güncellenmektedir. Farklı yazım metodları ile yapılan girişimler için sürekli kelime listesi güncellenmektedir.
DİKKAT!
Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
Hiç kimseye para göndermeyin!
Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!